Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Популярна рідина для електронних сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Популярні рідини для електронних сигарет

Електронні сигарети на сьогоднішній день є прекрасною альтернативою класичним виробам для куріння. З кожним днем ряди любителів паріння (вейперів - слово увійшло в життя в 2014 році і набуло поширення по всьому світу) поповнюються. Асортиментний ряд "палива" для вейпа настільки різноманітний, що самостійно досить складно визначиться яка рідина найкраще підійде саме Вам. При виборі необхідно звертати уваги на цілий ряд критеріїв, на яких зупинимося докладніше.

Міцність заправки

Один з важливих моментів при виборі рідини, оскільки від нього залежить рівень індивідуального насичення парами нікотину, а також безпека парильщика (рівень удару по горлу під час процесу вдоху).

Рідина випускається різної міцності:

- звичайний нікотин від 0 до 18 мг на 1 мл;
- сольовий нікотин - міцність варіюється від 5 до 65 мн на один мілілітр.
Вибирати міцність найкраще в залежності від пароутворення пристрою.

Варто звернути увагу! Міцність рідини для паріння не має нічого спільного з показниками в традиційних сигаретах!

Рівень співвідношення VG / PG

VG-рослинний гліцерин, відповідає за щільність і кількість пару, рівень тротхиту.

PG-пропіленгліколь, який відповідає за насиченість смаку і міцність в процесі паріння.

Співвідношення між двома показниками досить важливий аспект при виборі заправки, оскільки у кожного парильщика є індивідуальний рівень потреб і смаків.

Основні показники співвідношень VG / PG

Випускається рідина для е-сигарет наступних видів:

  • 50/50. Класичний варіант для рідини, в якому речовина виходить досить рідкою і прекрасно потрапляє в випарник (особливо з вузьким забором рідини). В основному таке співвідношення використовується для подсистем і егошек. Насичений смак при невеликій кількості пару, але при цьому досить великий удар по горлу;
  • 60/40 (65/35). Універсальне співвідношення речовин, яке підійде для 90% електронних девайсів. Густота рідини помірна, має збільшений рівень тротхиту;
  • 70/30. Ідеальне співвідношення для сигарет з кальянною тягою, має хороший рівень насиченості пара, середній удар по горлу і досить високу смакову насиченість. Рідина підходить для більшості бачків;
  • 80/20. Для отримання максимальної кількості пару. Рідина підходить для пристроїв з великою потужністю, і переважно для дріпок.

Купити продукт оптимального співвідношення допоможуть кваліфіковані менеджери при зверненні в інтернет-магазин.

Різновиди випаровувача для е-сигарет

При виборі рідини варто звернути увагу на тип випарника, оскільки досить часто рідина може не підходити під певний вид, внаслідок чого можуть виникнути протікання або передчасне перегорання вати. Розрізняють два типу випарника: на кальянную і сигаретну тягу.

Смакова різноманітність

Величезний асортиментний ряд смаків дає можливість кожному вейперу підібрати оптимальний варіант рідини з урахуванням особистих переваг.

Вартість рідини формується на підставі всіх перерахованих вище критеріїв: клас, обсяг, співвідношення VG / PG, а також від бренду-виробника.

Придбання рідини для електронних парувальних девайсів

Спеціалізований магазин "Beztabaka" пропонує придбати недорого якісні заправки для е-сигарет. Доставка товару здійснюється протягом одного-двох днів в місті Київ і по території всієї України.

Звернувшись до нас клієнти отримують:

  • якісний асортимент заправок для електронних сигарет;
  • ціна відповідна якості продукції;
  • різноманітність форм оплати;
  • швидкість доставки;
  • зручна пошукова система з рядом фільтрів;

Гарантуємо надійність, безпеку і якість популярних видів рідини для електронних сигарет!

Популярні фільтри

Смаки: Тютюнова рідина, Фрукти/Ягоди, з Холодом/Ментолом, Цитрусові, Кондитерка/Десерти, Освіжаючі напої, Кава/Чай, Горіхи/Рослини.

VG/PG: 50/50, 60/40, 70/30, 75/25, 80/20.

Вміст нікотину: 0 мг, 1 мг, 1,5 мг, 2 мг, 3 мг, 4 мг, 5 мг, 6 мг, 9 мг, 10 мг, 11 мг, 12 мг, 15 мг, 16 мг, 24 мг, 25 мг, 35 мг, 48 мг, 50 мг, 65 мг.

Об `єм: 10 мл, 15 мл, 30 мл, 60 мл, 75 мл, 100 мл, 120 мл, 200 мл.

Вгору