Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Електронні сигарети та подсистеми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електронні сигарети в Києві
Переважній більшості курців складно відмовитися від своєї звички. При цьому кожен розуміє шкоду, яку завдає свого здоров'я та здоров'я близьких, тим більше, що в "паперових" сигаретах самого тютюну немає і зовсім, а якщо він і присутній, то в мінімальній кількості. Але чому ж замінити куріння звичайних сигарет, адже так звично курити за чашкою кави, обмірковувати рішення ситуацій з колегами під час перекуру, розважати себе пускання кілець в утомливих пробках і т.д. Альтернативу придумав китайський винахідник Хон Лик в лютому 2004 року. Він і є автором електронної сигарети в тому вигляді, який отримав таку широку популярність в останні роки. Сьогодні електронна сигарета, купити яку ви можете в нашому інтернет магазині сигарет, вибравши з вичерпного асортименту, отримала визнання серед мільйонів курців, про що свідчить ряд причин:

  1. Паріння - так правильніше назвати куріння електронних сигарет, - виключає вдихання смол і інших речовин, що виділяються при горінні того складу, який знаходиться в звичайних сигаретах. Це головна причина, по якій купити електронну сигарету варто, адже шкода здоров'ю від неї - мінімальна;
  2. Паріння виключає появу неприємного смаку і запаху з рота, від рук, одягу і т.д. Навіть при парінні поруч з вами зможуть перебувати ті, хто відчуває відразу до сигаретного диму і запаху;
  3. відсутність смол і інших шкідливих речовин, що потрапляють в організм при курінні звичайних сигарет, сприяє поліпшенню загального стану: пропадає кашель, виключаються стрибки тиску, якими супроводжується куріння кожної «паперової» сигарети, з організму з часом виводяться токсини, що накопичилися і т.д. Також поліпшується робота смакових і нюхових рецепторів - яскравіше сприймається будь-який смак і кожен запах;
  4. використання електронних сигарет, купити в Києві та Україні які ми пропонуємо за оптимальною ціною, економічно вигідніше, ніж покупка сигарет звичайних: купивши пристрій одного разу, вам доведеться лише поповнювати запаси рідини, що куди вигідніше, ніж систематична купівля «паперових» сигарет.

Поряд з тим, що електронні аналоги звичайних сигарет завдають менше шкоди здоров'ю, вони дозволяють регулювати вміст нікотину на свій розсуд, а також відчувати в процесі паріння саме той смак, який вам найбільш приємний. Все це залежить від рідини, якою наповнюється кліромайзер (колба). У нашому інтернет магазину, в окремому розділі каталогу, представлені рідини з різним ступенем міцності і з широким спектром смаків. Можливість регулювання міцність дозволяє поступово знижувати рівень нікотину до мінімуму, а далі - і повної від нього відмови.

Якщо у вас виникло питання: «Скільки коштує електронна сигарета?», То ви можете відсортувати позиції нашого каталогу по зростанню ціни або вивести пропозиції в конкретному діапазоні - ми даємо можливість купити електронну сигарету в Україні за доступною саме для вас ціною.

Склад електронної сигарети
Будь-яка модифікація (модель) електро сигарети складається з двох основних елементів:

  • мода чи блоку з акумулятором, що є джерелом живлення, необхідного для нагрівання випаровувача і  пароутворення з рідини. У нас ви можете купити електронну сигарету з механічним модом або з його модифікацією «варівольт». Останній варіант, за рахунок наявності спеціальної мікросхеми, дозволить вам регулювати силу напруги самостійно і захищає від короткого замикання, від перегріву випарного елемента;
  • кліромайзер, або колба, що заповнюється рідиною, всередині якої знаходиться нагрівальний елемент або випаровувач. При цьому сам випаровувач може бути обслуговуємий, тобто з можливістю заміни гніту і нагрівального елементу, або не обслуговуємий, тобто який передбачає заміну на новий.

Де купити електронну сигарету для вейпа в Києві?

Якщо ви вирішили перейти на е-сигарети, то ви зайшли за адресою. В інтернет магазині Beztabaka ви можете купити електронну сигарету недорого з переліку нашого каталогу. Якщо ви тільки хочете перейти на електронну сигарету і не знаєте яку вибрати краще, то ми вам допоможемо. Наші менеджери проконсультують вас і підберуть електронну сигарету, ціна якої не вдарить по кишені.

Вгору