Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Моди для електронних сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Найцікавіший тренд як серед новачків в паренні, так і вже досвідчених вейперів - використання бокс мода. Даний елемент електронної сигарети складається з одного або декількох акумуляторів, і вбудованих електричних плат контролюючих поведінку атомайзеру. Інтернет магазин «Beztabaka» пропонує боксмоди в різному дизайні і з широким спектром технічних характеристик. У каталозі ви обов'язково знайдете оптимальний для себе варіант і по потужності, і по ємності, і за ціною.

Переваги використання бокс мода

  1. Бокс мод, на відміну від попередника - мехмода (механічного мода), є пристроєм електронного типу. У ньому встановлена плата, що дає можливість регулювати напругу, потужність, температуру, отримуючи максимальне задоволення від процесу паріння.
  2. Наявність одного або декількох акумуляторів, дозволяє набагато довше працювати девайсу без підзарядки. Боксмод, купити який ви можете в веб-маркеті «Beztabaka», надовго «відв'яже» вас від джерела живлення.
  3. Завдяки високій потужності, бокс мод видає набагато більше пару, ніж стандартна батарея типу "eGo".
  4. Більшість моделей боксмодів, купити які ви можете в веб-маркеті «Beztabaka», оснащені роз'ємами для зарядки не тільки від мережі електроживлення, але і від порту USB.
  5. Інтуїтивно зрозумілий принцип управління роботою дозволяє повністю контролювати функціонування боксмоду.

Корпуси бокс модів, представлених в каталозі інтернет-магазину електронних сигарет «Beztabaka», виготовлені з зносостійких матеріалів, тривалий час зберігають первинний вигляд. Пропонований асортимент дозволить вибрати модель, яка органічно впишеться в стиль, якого ви дотримуєтеся кожен день.

Боксмод: вибираємо оптимальну модель
Для вибору зручної, що задовольняє потреби моделі необхідно знати основні характеристики бокс модів, правильно розставивши для себе пріоритет кожної, про що - нижче.

  1. Елементи живлення та ємність. Бокс мод може включати в себе один або кілька акумуляторів, а загальна ємність впливає на термін автономної роботи девайсу. При цьому акумулятор (и) може бути змінного або вбудованого типу. Уподобання конкретному віддаються індивідуально.
  2. Потужність. Залежно від моделі, цей показник варіюється в діапазоні 10 - 220 Вт. Вибір бокс моду по потужності безпосередньо залежить від індивідуальних потреб у парінні.
  3. Конектор, або з'єднання з атомайзером. У переважної більшості боксмодів він має стандартний 510-й тип, що робить їх універсальними для Атомайзерів з різьбленням такого ж типу.
  4. Розміри. У каталозі інтернет магазину «Beztabaka» представлені бокс моди в різних розмірах: від габаритів пачки сигарет до більш значних розмірів. Підбираючи розмір бокс моду, звертайте увагу і на розмір атомайзеру, так ви зможете досягти максимально органічного поєднання елементів.
  5. Зовнішній вигляд або дизайн. Бокс мод грає головну роль у зовнішньому вигляді всієї електронної сигарети: саме він задає стиль, підкреслюючи смак вейпера і його настрій.

Для отримання допомоги у виборі бокс моду в Києві і Україні ви можете звернутися до консультантів інтернет магазину «Beztabaka».
 

Вгору