Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Мехмоди для електронних сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електронна сигарета - це своєрідний світ, пізнаючи який курець дізнається багато нового і цікавого, позначення, терміни і т.д.

Мехмод - це одна з різновидів бокс мода, але, незважаючи на це, між ними існує ряд відмінностей. Зовні не досвідченій людині може бути не просто відрізнити його від бокс мода, але головним зовнішньою відмінністю є відсутність у механічного мода кнопки управління і дисплея.

Дисплей необхідний бокс-моду для візуалізації основних параметрів режиму роботи. А ось механічний мод не має дисплея і різних налаштувань з однієї простої причини - у нього відсутня електроніка. У мехмода є тільки один режим - режим паріння.

Потужність електронної сигарети мех мод, на пряму залежить від заряду акумулятора. Точніше, від його рівня і це називається Bypass.

У мехмоде відсутні всілякі обмеження, отже, потужність залежить тільки від кількості і якості акумуляторів. Відмінною рисою цього пристрою є те, що він призначений тільки для кальянного паріння.

Плюси і мінуси
Незважаючи на простоту використання, мехмод має, як плюси, так і мінуси. Давайте почнемо з позитивного.

  • Ціна. Купити електронний мехмод ви зможете в нашому інтернет магазині сигарет, по дуже приємній ціні. Варто відзначити, що вона буде значно нижче, ніж на пристрій з мікроелектронікою.
  • Відсутність усіляких обмежень.
  • Надійність.
  • Довговічність. Мехмоди дуже рідко, коли ламаються.

А тепер давайте розглянемо негативні сторони.

  • Відсутність плати. Цей фактор позбавляє вас всілякого захисту. До того ж не видно заряд акумулятора.
  • Додаткові витрати. Вам доведеться окремо купувати зарядку і омметр.
  • Не має регулювання потужності.
  • Потужність непостійна. Чим вище заряд акумулятора, тим сильніше розігрів спіралі.

При експлуатації мехмодів використовуються батареї типу 18650, 18500, 18350 і 26650 відповідно. Зверніть увагу на безпеку. Не варто використовувати акумулятора без захисту.

Якщо ви думаєте, що все мехмоди однотипні, то ви глибоко помиляєтеся. Вони різноманітні не тільки за кольором, але і по дизайну. Відвідавши наш інтернет, магазин ви зможете з легкістю придбати мехмод як для себе, так і на подарунок.

Кожен сам для себе визначає, яким модом йому користуватися, електронним або механічним. Головне перед здійсненням покупки вивчити всі нюанси кожного виробу і зробити усвідомлений вибір.

Вгору