Питання початківців

По-перше, вам потрібно буде придбати стартовий комплект або зібрати комплект з бокс моду і атомайзера. Після того, як ви з'ясуєте, який стартовий комплект хочете придбати, вам знадобиться рідина для заповнення вашого атомайзера. Всі наші атомайзери і баки багаторазового використання. Для початку ми пропонуємо придбати 2-3 пляшечки рідини різних смаків, щоб зрозуміти, якому смаку ви віддаєте перевагу.

Також атомайзери для електронних сигарет містять витратні матеріали, які називаються випаровувачі. Більшість випаровувачів мають термін служби 1-2 тижні. З цієї причини ми рекомендуємо купувати додаткові випаровувачі для підстраховки.

Опір - це термін, який описує силу, яка протистоїть потоку електричного струму в провіднику. Опір вимірюється в одиницях, званих Ом. Наукове визначення: 1 ом дорівнює електричному опору провідника, між кінцями якого виникає напруга 1 вольт при силі постійного струму 1 ампер.

Відмінно, але як це вся пов'язано з електронною сигаретою? У всіх атомайзерах електронних сигарет є спіраль або випаровувач, які мають опір. Основне пояснення: чим нижче опір (одиниця Ом), тим швидше нагрівається випаровувач. Це призводить до збільшення кількості пару і, можливо, більш короткому терміну служби випаровувача і збільшення шансів випробувати неприємний смак гару.

"мАч" розшифровка " мілі-ампер-години " - це вимір кількості енергії, яку може зберігати батарея. Чим вище це число, тим більше енергії батарея може зберігати. Більше енергії означає більш тривалий час використання між перезарядженням батареї. Це значення не має ніякого відношення до вихідної потужності. Більш високе значення mAh також означає, що для зарядки потрібно більше часу, і зазвичай це також означає, що батарея буде більшого розміру.

Це дійсно залежить від того як часто парити. В середньому однієї пляшки на 10 мл вистачає на 3-6 днів, пляшечки в 30 мл на 15-20 днів

Батареї, атомайзери (баки, кліромайзери) слід розглядати як витратні матеріали, тому що вони будуть псуватися при будь-якому нормального використанні. Заміна деталей - це звичайний періодична практика, пов'язана з обслуговуванням електронної сигарети.

Середній термін служби:
  • Батареї eGo One, eGo AIO, eGo Mega, Subvod: 3-6 місяців
  • Великі батареї для бокс-модів (18650, 18350 ...): 4-6 місяців
  • Атомайзери: 2-3 місяці
  • Кліромайзери, баки: 2-4 тижні

Основні питання

Всі товари в магазині beztabaka.com.ua - це оригінальні товари від офіційного виробника. Ми працюємо з 2010 року і підтримуємо нашу репутацію. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і гарантуємо оригінальність і якість представленого в магазині товару.

Батареї поставляються з зарядом приблизно 30%. Перед використанням рекомендується повністю зарядити акумулятори.

Інгредієнти в рідині для електронної сигарети, при нагріванні якої виходить пар, є PG, VG або їх комбінацію.

PG (Proplylene Glycol) - Пропіленгліколь
VG (Vegetable Glycol/Glycerin) - Рослинний гліцерин

Більшість рідин містять PG, VG, воду, ароматизатори і нікотин. Є рідина з відсотковим вмістом max VG, 50/50, 70/30, max PG.

max VG: рідина трохи солодше, більше пару, менше удар по горлу, ніж в інших сумішах, містить макс. 5% PG і призначені для тих, хто чутливий до PG
max PG: більше удар по горлу, зміст приблизно 15% VG
50/50: збалансована комбінація удару по горлу і кількості пару
70/30: збільшена кількість пара і трохи менший удар по горлу
рідина без нікотину: практично немає удару по горлу і як правило рідина світліша

Більшість рідин з ароматом тютюну мають злегка солодкуватий смак, і не схожі на смак, який виходить при курінні звичайних сигарет. Коли ви почнете використовувати електронну сигарету, ви зрозумієте, що мається на увазі. Ми рекомендуємо придбати 2-3 пляшечки різних ароматів, щоб знайти найбільш підходящий для вас смак. Ми не рекомендуємо купувати відразу велику кількість рідин, поки не знайдете смак, який вам подобається, тому що рідина для електронних сигарет поверненню не підлягає.

Якщо у вас виникли проблеми з вибором смаків, ми пропонуємо спробувати найпопулярніші смаки.

Рідину слід зберігати в прохолодному, темному місці подалі від прямих сонячних променів. Рідина, атомайзери, випаровувачі та електронні сигарети, які можуть містити нікотин, повинні перебувати в недоступному для дітей місці.

ППовністю обслуговуємі атомайзери призначені, в першу чергу, для просунутих користувачів, оскільки їх (RDA, RTA, RDTA ...) використання не настільки очевидне.

Ми не рекомендуємо використовувати обслуговуємі атомайзери, якщо ви є новачком, так як вони призначені для тих, хто добре знайомий з електронними сигаретами. Щоб змусити такий атомайзер працювати, необхідно зробити спіраль. Усередині цієї спіралі повинен бути матеріал, який може поглинати рідину: спеціальна бавовна (вата) . Як бавовна, так і дріт, які використовуються для виготовлення спіралей, доступні в різних ступенях товщини, різного типу плетіння тощо.

Рішення основних проблем

Переконайтеся, що ваші батареї повністю заряджені. Коли ви вставляєте батарею в зарядний пристрій, індикатор батареї повинен мерехтіти кілька разів, і індикатор зарядного пристрою повинен змінюватися від зеленого або червоного або від синього до червоного (залежить від моделі). Коли заряд завершено, світло повертається до вихідного кольору (зазвичай зелений). Цей світлодіодний індикатор може пульсувати червоним, зеленим або синім, навіть коли заряд завершено.

Якщо індикатор батареї НЕ спалахує, і при спробі його використання не утворюється пар, це зазвичай означає, що необхідно зарядити батарею або вона несправна. Заряджайте і спробуйте ще раз.

Якщо індикатор батареї загоряється і при спробі його використання не утворюється пар: спробуйте використовувати і протестувати цю батарею, використовуючи інший атомайзер. Якщо ця батарея не працює з усіма іншими атомайзерами, то вона несправна.

  • Якщо ви підозрюєте, що атомайзер або випаровувач несправний, перевірте його, використовуючи інші батареї. Якщо цей випаровувач не працюватиме з будь-якими батареями, то він, ймовірно, несправний. Якщо він буде працювати з однією батареєю з двох, тоді проблема швидше за все в батареї.
  • Переконайтеся, що атомайзер правильно заповнений рідиною.
  • Погане виробництво пару: додайте 1-2 краплі рідини безпосередньо у випаровувач. Якщо це не допомагає, спробуйте злити рідину і промити атомайзер. При повторній заправці, перші затяжки робіть плавно і тривалий час (приблизно як курите кальян), це дасть випаровувачу можливість правильно розігріти, а ваті увібрати рідину.
  • Погане виробництво пару через новий випаровувач: деякі випаровувачы потрібно «разогреть» Для цього просто використовуйте його протягом 1-2 годин. Ви повинні помітити згодом поліпшення виробництва пару.
  • Випаровувачі починають виробляти менше пару і погано працювати, коли наближається кінець їхнього життя.

Акумулятори eGo мають невелику ємність, і для зарядки потрібно всього кілька годин. Чим вище значення мАг, тим більше часу буде потрібно для зарядки акумулятора.

Час зарядки акумуляторів 18650 залежить від ємності самого акумулятора і від пропускної здатності провідника. При зарядці струмом в 2А батарею ємністю в 3000 мАг час зарядки буде приблизно 2-3 години.

У випаровувачів є вбудована дротова спіраль, подібна до тієї, що знаходиться в лампочці. Ця спіраль нагрівається до випаровування рідини. Неприємний спалений смак завжди є ознакою того, що в спіралі з ватою відсутня рідина. Це може бути правдою, навіть якщо ваш атомайзер заповнений рідиною.

Рішення. Дістаньте випаровувач і зазвичай збоку в отвори закапайте 4-5 крапель рідини щоб вата просочилася і дайте випаровувачу постояти хвилин 5-7.

В'язкість вашої рідини також може викликати проблеми. Рідина з високим вмістом VG зазвичай сильно в'язка і не буде добре вбиратися в випаровувачем з вузькими отворами для вбирання рідини. В такому випадку необхідно розбавити рідину водою, або використовувати рідину з високим вмістом PG.