Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Обслуговуємі атомайзери (ОБАТи / RTA / RDTA)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обслуговуємі атомайзери RTA (Обати)

Атомайзер - саме та частина електронної сигарети, де відбувається головний процес-випаровування рідини, має кілька основних різновидів, що володіють рядом характеристик.

Типи Атомайзери для електронних сигарет

Останнім часом, серед вейперів все більшу популярність завойовують обслуговуємі атомайзери, які діляться на три основних типи:

  • Обслуговуємий танк атомайзер RTA (rebuildable tank atomizer)
  • Обслуговуємий  Дріп атомайзер RDA (rebuildable drip atomizer)
  • Обслуговуємий  Дріп-танк атомайзер RDTA (rebuildable drip tank atomizer)

Найпростіші обслуговуємі атомайзери (Дріп - атомайзери rda) не мають ємності для запасу рідини, тому в процесі використання, її періодично доводиться доливати на вату, що не завжди зручно.

Інший, більш досконалий обслуговуємий атомайзер, який завжди можна купити в Україні, є танк атомайзер (танк), який включає крім спіралі і вати, ще й ємність для рідини, що дозволяє забути про часті "дозаправки". Серед вейперів все більшої популярності набувають моделі, що дозволяють самостійно намотувати різні види спіралей з Канталу або нержавійки, домагаючись оптимального співвідношення обсягу і температури пара для найкращої передачі смаку і аромату рідини. Крім того, можна знайти такі обслуговуємі атомайзери ( "Обати"), які дозволяють за бажанням використовувати готові, "заводські" випаровувачі, вони в свою чергу теж можуть бути досить смачними і високопотужними, такі як Smok TFV4, Smok TFV8 і інші. Саме серед таких моделей найпростіше знайти оптимальне поєднання ціни та якості.

Атомайзери, укомплектовані резервуаром більшого (до 6мл) обсягу ( "баком"), отримали назву бакомайзерів. Саме обслуговуємі бакомайзери мають відмінну здатність подарувати цілу хмару смачного пару.

Про необхідність завжди можна купити обслуговуємий бакомайзер, параметри якого, будуть відповідати вашим вимогам.

Третій тип - RDTA атомайзери свомещают в собі особливості перших і других.

Вгору