Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Кліромайзер для електронних сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кліромайзери для сигарет
Кліромайзер - це більш спрощена версія атомайзера. Іншими словами - атомайзер циліндричної форми, виконаний зі скла або прозорого пластика, в який поміщений випаровувач і картридж.

Кліромайзери для електронних сигарет виробляються десятками різних брендів. У разі необхідності, завжди можна купити і встановити новий кліромайзер, щоб замінити непридатний. Крім того, ви завжди можете візуально оцінити необхідність своєчасної заправки, через прозоре скло pyrex glass.

Кліромайзер для електронної сигарети може бути розбірним або нерозбірним. Якщо ви вирішили купити розбірний кліромайзер для електронної сигарети, у вас з'являється можливість:

  • замінити випарник який знаходиться всередині;
  • відремонтувати кліромайзер в разі потреби

Вибір кліромайзера
Щоб визначитися з тим, який купити кліромайзер для електронної сигарети, необхідно знати, що цей девайс складається з двох основних частин: бака для електронної сигарети, а також нагрівальної спіралі (випаровувача). Бак для сигарети - це ємність, де міститься рідина, яка поступово просочує гніт або вату. Спіраль, під дією проходить по ній електричного струму, нагрівається і випаровує рідину, просочують гніт. Зрозуміло, що в процесі експлуатації випаровувач стає непридатним до використання через що утворюється на ньому нагару. Ви можете зустріти в продажу найдешевші кліромайзери в Києві та інших великих містах. Вони являють собою нерозбірну конструкцію, яку замінюють цілком.

Інший, набагато більш популярний варіант, який доставить максимум комфорту - кліромайзери, що мають змінний випаровувач, ви легко зможете купити на всій території України.

Однак і тут є варіанти! Ви можете купити кліромайзер в Києві з цільним випаровувачем або придбати обслуговуємий кліромайзер. Він дозволить вам експериментувати з намотуванням спіралі, домагаючись більш-менш інтенсивного пару. Такі кліромайзери для електронних сигарет за ціною більш виграшні, крім того, це можливість вибрати оптимальний для себе стиль паріння, встановлюючи різні койли. Крім того, якщо ви не розташовані витрачати багато часу намотуючи спіралі і укладаючи вату, ви можете вибрати комбінований варіант. Якщо ви вирішили купити комбінований кліромайзер для електронної сигарети в Києві або в іншому місті країни, - ви подаруєте собі можливість за бажанням, або встановлювати готовий випаровувач, або формувати "своє" намотування.

Вгору