Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 11:00 - 19:00

 

0
Мій кошик

Дріп атомайзери (дріпки)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дріп атомайзер RDA (Rebuildable Driping Atomizer)
Електронні сигарети, все частіше приходять на зміну звичайним, в даний час представлені величезною кількістю пристроїв, що мають загальний принцип дії, але розрізняються в залежності від конструкції певного вузла. Всі нюанси і особливості цих пристроїв встигли обрости специфічним сленгом, в якому має сенс розібратися.

Знайомство з Дріп Атомайзери

Отже, почнемо з головного. Атомайзер - це та частина електронної сигарети, де відбувається основний процес - випаровування ароматної рідини. Одна з популярних зараз різновидів отримала назву Дріп-атомайзер (можливі варіанти, наприклад rda атомайзер, дріпка, обслуговуємий атомайзер). Цей різновид випаровування пристрою відрізняється відсутністю ємності для рідини, ємність в даному випадку є вата (органічна бавовна), яка вбирає в себе стільки рідини скільки дозволяє діаметр дріпкі. Вата в свою чергу просочує спіраль. Коли ви робите затяжку, спіраль нагрівається і відбувається інтенсивне випаровування рідини, що дозволяє в повній мірі насолодитися обраним ароматом. Якщо Дріп-атомайзер вас зацікавив, і ви збираєтеся його купити, слід пам'ятати, що рідина, що просочує вату, вистачить не більше ніж на 10-15 затягувань. Потім доведеться її додавати, капаючи на вату або безпосередньо на саму спіраль. Однак професійні вейпери вважають, що ці дрібні незручності rda-атомайзера цілком компенсуються смакопередачею і задоволенням від паріння, оскільки зарахунок більш інтенсивного випаровування і відкритої конструкції вдається більшою мірою насолодитися ароматом пару. У будь-якому випадку, довіряти варто тільки власному досвіду. Тим більше що Дріп-атомайзер купити в Україні не становить проблеми.

Класикою rda-Атомайзера можна вважати Дріп-атомайзерер Velocity, який завоював популярність серед Вайперів за простоту, зручність, надійність і, головне можливість отримати більше пару, а значить, більше задоволення!

Ще один різновид випаровувача, який переховується за таємничим "rdta-атомайзер" являє собою певний компроміс між rda і "баком" - електронною сигаретою, де рідина знаходиться в спеціальному резервуарі. При використанні rdta-aтомайзера немає необхідності в постійних "дозаправках", при цьому зберігаються всі переваги Дріп-атомайзера, а деякі моделі навіть дозволяють варіювати кількість і стан спіралей, а ще в них є отвори для обдування повітрям.

Серед таких Атомайзер iJoy Limitless RDTA, представлений тепер і у версії "plus" також один з найбільш популярних і вже мають масу позитивних відгуків. Цей атомайзер, маючи всі переваги rda- рясний пар, повітряне обдування, можливість використовувати різні намотування, дозволяє забути про необхідність додавати рідину, а, значить, робить його використання ще більш комфортним.

Вгору